Drodzy mieszkańcy Kalwarii Zebrzydowskiej


Strażacy z OSP Kalwaria Zebrzydowska pragną serdecznie podziękować mieszkańcom oraz okolicznym firmą za wsparcie finansowe naszej jednostki poprzez rozprowadzanie kalendarzy. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rozwój naszej jednostki. Dziękujemy bardzo za coroczne serdeczne przyjęcie naszych druhów.

Pragniemy również wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia, Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz dużo szczęścia i spełnienia marzeń w nadchodzącym 2016 roku.

 

Zarząd oraz członkowie

OSP Kalwaria Zebrzydowska

 


"Święty Florianie,
módl się za nami,
gdy wezwani syreną
do akcji wyjeżdżamy"
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Odwiedzających:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś:61
mod_vvisit_counterWczoraj:74
mod_vvisit_counterTen tydzień:340
mod_vvisit_counterUbiegły tydzień:717
mod_vvisit_counterTen miesiąc:209
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:2350
ďťż