W dniu 24.03.2015 roku, dyżurny operacyjny SK KP w Wadowicach, zadysponował nasz± jednostkę do pożaru magazynu z papierem w Wadowicach. Do zdarzenia udali¶my sie samochodem GCBARt MAN 4,4/20. Gdy przyjechali¶my na miejsce, z żywiołem waliczyli już strażacy z JRG Wadowice, Andrychów oraz jednostki OSP z tereneu gminy Wadowice wł±czone do KSRG. Nasze działania polegały na zaopatrzeniu w wodę oraz ¶rodek pianotwórczy samochodu z JRG Andrychów oraz praca ratowników w sprzęcie ochrony dróg oddechowym w strefie zadymienia. W akcji wzięło udział 175 strażaków z województwa małopolskiego.

"¦więty Florianie,
módl się za nami,
gdy wezwani syren±
do akcji wyjeżdżamy"